Idź do treści

Videofilmowanie:
Filmowanie profesjonalnymi kamerami Sony Full HD z wymienną optyką
GIMBAL DJI RONIN M
Kran kamerowy
Slider

Kamery GO PRO
Rejestratory dzwieku

Zdjęcia:
Pełnoklatkowe Lustrzanki DSLR - Nikon
Pełen zestaw wymiennych obiektywów.

„Tajemnica prawdziwej doskonałości…leży w znajomości wszystkich szczegółów i możliwości”


Kilka słów o nas…

Oferujemy usługi fotografii oraz produkcji filmowej z zakresu Ślub- Wesele.
Jesteśmy ukierunkowani na śluby-wesela.
Jedna dziedzina reportaży sprawia że wykonujemy swoja pracę z pełną znajomością i zaangażowaniem.

Z przyjemnością zmierzymy się z Państwa pomysłami, na które jesteśmy otwarci.
Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów życia. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc materiał odzwierciedlający atmosferę pełną miłości, radości i emocji.

Młodość pasja i zaangażowanie sprawią, że nasze produkcje zapewnią iż Państwa Pamiątka będzie jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju .Ciągle udoskonalamy nasz warsztat wiedzy i zmieniamy sprzęt na jakim pracujemy.
Fotografia:
Lustrzanki - pracujemy na pełno klatkowych lustrzankach firmy NIKON , Firma ta jest liderem wśród sprzętu fotograficznego.
Stosujemy szereg wymiennych obiektywów aby zwiększyć możliwości fotografii celem uzyskania nietuzinkowego efektu - światło, cienie , kolory , głębia ostrości.


Kamery - kiedyś pracowaliśmy na kamerach cyfrowych FULL HD - bardzo dobra ergonomia pracy niestety czasy się zmieniają i jakość obrazu przestała być zadawalająca.
DSLR- Potem nadeszła era lustrzanek DLSL bardzo dobra jakość obrazu niestety jak wiemy lustrzanka to aparata stworzony do robienia zdjęć, wielu filmowców wykorzystuje je do filmowania ale to tylko półśrodek. Ergonomia pracy bardzo słaba problemy z ciągłym przegrzewaniem sie sprzętu , brak ciągłego autofocusa , aliasing, rollingshuter i td...

TERAZ CZAS NA KAMERY Z WYMIENNĄ OPTYKĄ.
Kamera taka łączy w sobie wszystkie zalety dwóch poprzednich produktów jest pozbawiona praktycznie wszystkich wad z jakimi filmowcy musieli się wcześniej borykać.
Znakomita jakość obrazu i świetna ergonomia pracy . Takimi kamerami można wszystko :)
Naszym głównym celem, jest dostarczenie widzowi niezapomnianych wrażeń estetycznych, zatrzymując czas i wywołując u widza chwile pełne pozytywnych emocji.


Posiadamy wiele wymiennych obiektywów w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać, nadając dzięki temu kinowy charakter każdej naszej produkcji.

Stabilizatory obrazu.
Od zawsze nagrywało sie filmy kamerami z ręki niestety podczas ruchu operatora obraz był mało stabilny, im szybszy ruch tym większe drgania obrazu.
Od paru lat istnieją na rynku różnego rodzaju systemy stabilizacji obrazu FLYCAM, GLIDECAM.
Jednym z najnowszych stabilizatorów jest GIMBAL .
Do tej pory pracowaliśmy na FLYCAM VEST ARM II CARBON STABILIZER
Aby poprawić komfort pracy, zwiększyć wydajność :
Od początku 2017r do stabilizacji wykorzystujemy
Gimbal DJI RONIN M jest to jeden z najlepszych stabilizatorów na świecie.


Kran kamerowy - 3,5,7 metrowy z głowicą 2d do zaskakujących ujęć nad tańczącymi osobami .


Slider.

I wiele innych gadżetów po to aby wasz film był niepowtarzalny w swoim rodzaju...
Statywy - tripody z bardzo płynnymi głowicami olejowymi Manfrotto
Rejestratory dźwięku TASCAM.
Kamery Go Pro Hero
i td ...Zespół jaki tworzymy daje Państwu gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie , wszyscy wiemy że w każdej pracy bardzo ważna jest dobra współpraca i zrozumienie, dlatego też bardzo ważne jest aby kamerzysta i fotograf byli z jednej firmy bo maja juz za sobą x wesel i rozumieją się bez słów co przenosi sie na efekty pracy i jakość wykonanej usługi.
Otrzymacie Państwo profesjonalnie nagrany i zmontowany film składający się z trzech kompletów płyt w ekskluzywnym etui. Wykonane zdjęcia przekazujemy w formie fotoksiążek, fotoobrazów oraz na płycie DVD.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie filmowym oraz fotograficznym. Produkcje filmowe realizujemy w standardowym formacie SD, jak również w "FULL HD" 1920x1080i. Gotowy materiał zapisujemy na płytach DVD, Bluray lub dysku twardym.

Naszą ofertę opieramy na innowacyjnym podejściu do indywidualnych potrzeb klientów . Fotografia ślubna sesji plenerowej uchwyci radość i piękno .
Film z wesela w połączeniu z klipami muzycznymi, teledyskami (dynamiczny lub romantyczny) nowatorskimi pomysłami oraz efektami niczym ze słynących produkcji TV sprawią, że dzień Zaślubin będzie niezapomnianą chwilą do której będziecie Państwo chętnie powracali po latach.Strona głowna | Oferta - Cennik | Galeria zdjec | Galeria video | Kontakt | Polecamy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego