Idź do treści

Videofilmowanie:
Filmowanie profesjonalnymi kamerami Sony Full HD z wymienną optyką
Flycam - Glidecam - Steadycam
Kran kamerowy
Slider

Kamery GO PRO
Rejestratory dzwieku

Zdjęcia:
Pełnoklatkowe Lustrzanki DSLR - Nikon
Pełen zestaw wymiennych obiektywów.

„Tajemnica prawdziwej doskonałości…leży w znajomości wszystkich szczegółów i możliwości”


Kilka słów o nas…

Oferujemy usługi fotografii oraz produkcji filmowej z zakresu Ślub- Wesele.
Jesteśmy ukierunkowani na śluby-wesela.
Jedna dziedzina reportaży sprawia że wykonujemy swoja pracę z pełną znajomością i zaangażowaniem.

Z przyjemnością zmierzymy się z Państwa pomysłami, na które jesteśmy otwarci.
Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów życia. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc materiał odzwierciedlający atmosferę pełną miłości, radości i emocji.

Młodość pasja i zaangażowanie sprawią, że nasze produkcje zapewnią iż Państwa Pamiątka będzie jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju .

Poniżej kilka przykładowych produkcji, więcej filmów z zakładce Galeria Video.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wykonania reportażu filmowego i fotograficznego z uroczystości zaślubin.

Zespół jaki tworzymy daje Państwu gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie , wszyscy wiemy że w każdej pracy bardzo ważna jest dobra współpraca i zrozumienie, dlatego też bardzo ważne jest aby kamerzysta i fotograf byli z jednej firmy bo maja juz za sobą x wesel i rozumieją się bez słów co przenosi sie na efekty pracy i jakość wykonanej usługi.
Otrzymacie Państwo profesjonalnie nagrany i zmontowany film składający się z trzech kompletów płyt w ekskluzywnym etui. Wykonane zdjęcia przekazujemy w formie fotoksiążek, fotoobrazów oraz na płycie DVD.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie filmowym oraz fotograficznym. Produkcje filmowe realizujemy w standardowym formacie SD, jak również w "FULL HD" 1920x1080i. Gotowy materiał zapisujemy na płytach DVD, Bluray lub dysku twardym.

Naszą ofertę opieramy na innowacyjnym podejściu do indywidualnych potrzeb klientów . Fotografia ślubna sesji plenerowej uchwyci radość i piękno .
Film z wesela w połączeniu z klipami muzycznymi, teledyskami (dynamiczny lub romantyczny) nowatorskimi pomysłami oraz efektami niczym ze słynących produkcji TV sprawią, że dzień Zaślubin będzie niezapomnianą chwilą do której będziecie Państwo chętnie powracali po latach.Strona głowna | Oferta - Cennik | Galeria zdjec | Galeria video | Kontakt | Polecamy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego